ELIMINACJE /

info już wkrótce


FINAŁY /

info już wkrótce



TERMIN / info już wkrótce

Youtube
Instagram
Facebook

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PIOSENKI BAJKOWEJ

W BIELSKU-BIAŁEJ

Youtube
Instagram
Facebook
ORGANIZATORZY:
SPONSOR STRATEGICZNY:
Logo Sponsora
PARTNER STRATEGICZNY:

Edycja III – rok 2020

I1I edycja Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Bajkowej dzieliła się na dwa etapy:

  • I etap.  Pre-Eliminacje: ponad 850 wokalistów z całej Polski odbyły się w dniach 01 – 29 lutego 2020 roku w Fundacji Akademia Pasji i Rozwoju przy ul. Wzgórze 19 w Bielsku-Białej oraz poprzez internet i nadesłane dema.
  • II etap. Eliminacje: Spośród 300 wybranych wykonawców do półfinału, który odbył się 29 sierpnia w BCK, zakwalifikowało się 50 integralnych uczestników
  • III etap – półfinał i Gala Finałowa:  finaliści w 5 kategoriach wystąpili na jednej scenie 29 sierpnia 2020 roku w Bielskim Centrum Kultury
    • W jury zasiadało grono czterech specjalistów, które oceniało wykonania uczestników festiwalu.
    • Wieczorem odbyła się uroczysta Gala Finałowa wraz koncertem Studia Accantus.
    • Główną nagrodą była możliwość nagrania utworów świątecznych, ufundowana przez Rehegoo Music Group

PRZYZNANE NAGRODY

Wyniki III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Bajkowej

Imię i Nazwisko / NazwaTytuł piosenki
GRAND PRIX – Justyna LaskowickaI will never love again
Kategoria I (soliści 5 – 8 lat)
I miejsce -Magdalena KomarekWyznanie Urszulii
II miejsce –  Paulina KnapikMój dom
III miejsce –  Marika ZdolskaMeluzyna
Kategoria II (soliści 9 – 14 lat)
I miejsce – Julia MikaMilczeć
II miejsce – Kinga WylęgłyChce uwierzyć snom
III miejsce – Alicja WróblewskaWyznanie Urszuli
Wyróżnienie – Katarzyna KołakowskaNie ma takich dwóch
Kategoria III (soliści od 15 lat)
I miejsce – Joanna PytlarczykJuż Ty wiesz co
II miejsce – Zofia SydorJesteś blisko mnie
III miejsce – Laura GórniokAlmost There
Kategoria zespoły wokalne do 13 lat
I miejsce – FamaRytm Dżungli
II miejsce – DuoforteChce Uwierzyć Snom
III miejsce – Włóczykije Grupa MłodszaAni Słowa
Kategoria zespoły wokalne od 14 lat
I miejsce – Arabeska IIDawno dawno temu
II miejsce – Duet Milenia i AniaKiedy mamy siebie
III miejsce – SimareI Ty możesz zostać z nami

ATRAKCJE

Podczas Gali Finałowej  gwiazdą wieczoru było Studio Accantus